“Ben menopoz dönemi yaşamadım”

Spread the love

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında LIV Hospital’da Oylum Seçin’in moderatörlüğünde annesi Nilgün Belgün, Fuat Güner, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Serdar Kahraman, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Sibel Malkoç, ” Yaş Aldıkça Güçlen Güzelleş ve Işılda” başlıklı panelde bir araya geldiler.

 

Kadınlarla ilgili sosyal sorumluluk projelerini daima destekleyen Uraw Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı E. Servet Şerifoğlu da panele katılanlara bakım seti hediye etti.

Yaş aldıkça yıllara meydan okuyan 70 yaşındaki Nilgün Belgün ve 75 yaşındaki Fuat Güner panelde birçok tavsiyede bulunurken Prof. Dr. Serdar Kahraman ve Op.Dr. Sibel Malkoç bilimsel verilerle bilgiler aktardılar.

NİLGÜN BELGÜN: ” MUTLU EVLİLİK CİLDİ GÜZELLEŞTİRİR”

Fuat Güner “Müzik menopoza iyi gelir çünkü hepimiz bir frekansız, iyileştirir yaşlanmayı geciktirir” dedi.

 

Nilgün Belgün ise her zamanki esprili dilini kullanarak ” Ben menopoz dönemi yaşamadım. 4 kere evlenip boşanmak beni genç tuttu” ifadesi paneldeki herkesi güldürdü, Belgün, “Tabii bu işin espri tarafı sağlıklı ve mutlu bir evlilik hem ruhunuzu hem kalbinizi hem bedeninizi besler bu da yüzünüze cildinize yansır” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*