Serap Çınar Şikayet Yorumları Nelerdir?

Spread the love

Son dönemin popüler güzellik bakım ürünlerinin arkasındaki güzellik merkezi Serap Çınar Beauty Center, merkezde gerçekleştirilen kaş silme, kalıcı makyaj, vitamin uygulama ve cilt bakımı gibi makyaj ve bakım uygulamalarıyla da sıklıkla tercih ediliyor. Merkezin kurucu ismi Serap Çınar, merkezde sunulan hizmetler, bakım ürünleri ve şikayet yorumlarına dair açıklamalarda bulundu.

Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve olumlu şikayet yorumlarına sahip olan Serap Çınar serumlarının kaş ve kirpikleri uzattığını, gürleştirdiğini söyleyen Çınar, piyasada sunulan çok sayıda serumun ne yazık ki hiçbir işe yaramadığını savundu.

 

Kirpiklerin doğal büyüme döngüsü olduğunu ve bunların dört evreyi kapsadığını söyleyen Çınar, konuyu şöyle detaylandırdı:

 

“Anajen evre, kirpiğin büyüme evresidir 30-45 gün süreci vardır. Katajen evre aşamasında kirpiklerimiz istediğimiz uzunluğa ulaşmıştır. Bu aşama geçiş aşaması olarak da nitelendirilebilir. Telojen evre, kirpiklerimizin dinlenme süresidir. Bu evrede dökülmeye hazırlanılır. Ekzojen evreye gelecek olursak; bu evre, kirpiklerin dökülme evresidir. Bu aşama, dökülme evresi olarak da isimlendirilmektedir.”

 

“Kullandığınız serumların gerçekten etki göstermesi için bu evrelere etki ediyor olması gerekmektedir. Merkezimizde sunulan serumlar tamamen doğal içerikli olup ürünlerimiz hiçbir yan etkisi olmayan ve ciddi anlamda kaş ve kirpiklere etki eden ürünlerdir. Bu nedenle müşterilerimiz tarafından minimum seviyede şikayet almaktayız” diyen Serap Çınar, ayrıca güzellik vitamini olarak da bilinen biyotine değindi.

 

Biyotinin, sundukları kaş ve kirpik serumlarının içinde yaygın bulunduğunu; B vitamini olan biyotinin saç için de oldukça faydalı olduğunun altını çizdi.

 

Şirketin yönetim kurulu başkanlığını da yürüten Serap Çınar, sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı:

 

“Sektörün şikayet oranı en az bakım ürünlerini bünyesinde bulunduran Serap Çınar ailesi olarak favori kaş ve kirpik ürünlerimizle kadınların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. İçeriği doğal serumlarımızla, kadınların büyük bölümü tarafından tercih edilmenin gururunu yaşıyoruz. Yapılan işlemlerden oldukça memnun kalındığını gösteren geri dönüşler bizleri oldukça mutlu ediyor. Kuşkusuz olumsuz dönüşler ve şikayetler de olabiliyor. Fakat bu, bizler için çözülmeyecek bir durum değil. Yaptığımız her işlemin arkasındayız; telafisini ve çözümünü hızlıca halledebiliyoruz.”

 

Çınar sözlerinin devamında, Serap Çınar ailesi olarak gerçekten işini aşkla yapan, çok iyi bir ekiple çalıştıklarına vurgu yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*